Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5300

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   14. 5. 2018 (09:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyhozené oblečení a nočník přímo na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (12:59)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo bylo již uklizené. Pavel, Čistá Trojka