Úklid ulic #5299

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   14. 5. 2018 (08:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, stále se opakující problém. Přes víkend Praha 3 hlavně spodní část (asi nejen tato část) Žižkova od Seifertovi ulice dolů zasypána odpadky po ulicích psí exkrementy všude, pomočeno, nedopalky. Pak v neděli prolítne jeden zaměstnanec s popelnicí něco posbírá, ale většinu nechá. Tento úklid je absolutně nedostačující na koncentraci lidí, bezdomovců, rychlého občerstvení, hospod, putyk, levných hostelů. Spousty cizinců, kteří se jedou jenom opít a udělat bordel. Policajta v ulicích nepotkáte.
Jestliže se tady tohle vše trpí je potřeba intenzivněji uklízet hlavně víkend a čistit ulice a domy od moče, aby rezidenti, kteří tady bydlí se cítili jako v civilizované společnosti. Vím, že Vy za to nemůžete. Čistá trojka funguje úžasně! Posílám na předání kompetentní osobě. O navýšení úklidu. Nelze proběhnout ulice v takto frekventované oblasti jednou denně s jedním pracovníkem a popelnicí. Proč neprocházejí víckrát denně. Neprobíhá vysávání ulic. Mytí zapáchajících míst. Na Praze 1 a 2 se uklízí celý den a je to tam o hromadu čistější. Tady se to do středy dává do pořádku a pak to začne na novo. Děkuji. Hezký den.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který obratem předáváme Městské části Praha 3. Pavel, Čistá Trojka