Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5297

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (18:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace a iný odpad

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (13:22)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo zkontrolovali. Bylo částečně odvezeno firmou AVE a zbytek jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka