Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5296

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (13:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

! přeplněný kontejner

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (16:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kontrolu vývozu firmou AVE jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Při kontrole již vyvezeno.
Libor, Čistá Trojka