Úklid ulic #5295

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (13:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Divné fleky a moč

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. K odstranění pomůže zřejmě trochu komplexní strojové mytí, které provádějí Pražské služby v pravidelných intervalech. Čistá Trojka toto neprovádí a nenahrazuje ani komplexní úklidy.
Pavel, Čistá Trojka