Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5294

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (11:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skládka oproti INSTALATERSTVÍ

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (17:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kontrolu uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:03)

Dnes již v pořádku. Čistá Trojka