Psí exkrementy #5293

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (11:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Fekálie na chodníku II.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:33)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulic. Pavel, Čistá Trojka