Černé skládky #5291

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   13. 5. 2018 (11:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den chtěl bych nahlásit věčný nepořádek po jedné bezdomovkyně která obsazuje prostor před tescem a tescu víc než 9. měsícu už to bylo několikrát řešeno s Městkou policii na Praze 3 a s vedením tescem náprava se pořád nezměnila.Proto vás žádam aby jste něco proto udělaly jako pro obyvatelé z přilehlých domů ale i pro zákazníky tesca a zlepšily kvalitu čistoty před tescem a jeho blízkém okolí a hlavně tu bezdomovkyni by bylo nejlepší aby jí přes MČ Prahy 3 vykázaly s to ho dle prostoru a přilehlém okolí děkuji zde přikládám fotografii te bezdomovkyně te dotyčné.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (13:04)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme na MČ Praha 3 a MP Praha 3. My jako Čistá Trojka toto nevyřešíme. Pavel, Čistá Trojka