Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5290

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (09:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Naproti Potraviny VEČERKA

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (17:09)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kontrolu uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:00)

Dnes jiz čisto. Čistá Trojka

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (11:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

;)