Psí exkrementy #5289

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (09:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zase HOVÍNKA!!

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulic. Pavel, Čistá Trojka