Psí exkrementy #5288

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (09:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hovínka!!!

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu Biskupcovy ulice. Pavel, Čistá Trojka