Psí exkrementy #5287 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   13. 5. 2018 (09:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice zapáchá močí

Reakce Čisté Trojky | 14. 5. 2018 (10:49)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. K odstranění pomůže déšť a komplexní strojové mytí, které provádějí Pražské služby v pravidelných intervalech. Čistá Trojka toto neprovádí a nenahrazuje ani komplexní úklidy. Pavel, Čistá Trojka