Černé skládky #5285

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   12. 5. 2018 (18:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Smetí a odpad na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (12:50)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Místo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka