Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5284

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Dana   |   12. 5. 2018 (16:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosíme o úklid vnitřního prostoru mezi ul. Ondříčkovou a Kubelíkovou ( "parčík"mezi paneláky). Prosíme o úklid odpadků, které se povalují na trávníků a všude vůkol. Denně zde nocují bezdomovci a nechávají zde prázdné lahve, odpadky a vše je pomočené a páchne to zde. Je to každodenní problém a o víkendech obzvlášť, protože v tyto dny se zde vůbec neuklízí. Děkujeme. Nájemníci domů Kubelíkova 60-66.








Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (15:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kontrolu a úklid uvedeného místa jsme naplánovali na tento týden. Budeme Vás informovat. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (14:51)

Dobrý den,
lokalitu jsme dnes zkontrolovali, prošli a poklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Dana   |   16. 5. 2018 (18:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc děkujeme. Díky bezdomovcům je tento problém s velkým nepořádkem na denním programu. Děkujeme, že na nás i nadále nezapomenete. S pozdravem Dana F.