Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5279

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   12. 5. 2018 (13:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neposekaná tráva a poházené odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:36)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme Technické správě komunikací, která provádí seč trávy. Pavel, Čistá Trojka