Poškozený mobiliář #5278

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Dobry Soused   |   12. 5. 2018 (12:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Schody z Vitkova do karlina utrzene zabradli v pulce kopce

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:41)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme Magistrátu Hl. města Prahy, který má Vítkov ve správě. Pavel, Čistá Trojka