Psí exkrementy #5275

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   12. 5. 2018 (09:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pomočená ulice, nepříjený zápach

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:50)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. K odstranění pomůže déšť a komplexní strojové mytí, které provádějí Pražské služby v pravidelných intervalech. Čistá Trojka toto neprovádí a nenahrazuje ani komplexní úklidy. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Peter   |   14. 5. 2018 (11:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý deň

Ďakujem za vaše reakcie. Pri tak vysokej koncentrácii psov v meste, je úklid nedostatočný a odvolávanie sa na počasie v 21. storočí sa mi nezdá relevantné.

Poriadne nezapršalo už niekoľko týždňov a na prechádzku po Biskupcovej ulici potrebujete pomali respirátor, aby sa vám neurobilo nevolno. Je to naozaj katastrofálny stav. Močenie na chodník je v podstate tolerované. Je to normálne?

Nenašli by sa v meste miesta, ktoré by mohli slúžiť ako zóny na venčenie psíkov?
Ostatne vo vyspelých krajinách už niečo obdobé funguje..

S pozdravom
Peter Fabo