Černé skládky #5274

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   12. 5. 2018 (09:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lenost spoluobčanů!

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (12:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka