Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5273

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   12. 5. 2018 (09:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Revitalizace?

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který se netýká úklidu tedy předáváme odboru zeleně.
Pavel, Čistá Trojka