Úklid ulic #5272

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   12. 5. 2018 (09:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedopalky, nepořádek

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu Biskupcovy ulice.
Pavel, Čistá Trojka