Psí exkrementy #5268

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   12. 5. 2018 (09:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice smrdí

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Bohužel zde nevíme co chcete uklidit či odstranit. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Peter   |   14. 5. 2018 (10:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den

Jedná se o hovínko.

Je to špatně vyfocený, pardón.

PF