Úklid ulic #5267

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   11. 5. 2018 (19:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u Penny a v přilehlém okolí, především v "parčíku" naproti.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka