Černé skládky #5266

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   11. 5. 2018 (18:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Smetiště, včetně kancelářské židle.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (17:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Při kontrole místa bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka