Psí exkrementy #5265

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   11. 5. 2018 (18:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepříjemný zápach

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Počůrané fasády domů jsou zde bohužel na každém rohu. K odstranění pomůže zřejmě trochu komplexní strojové mytí, které provádějí Pražské služby v pravidelných intervalech. Jinak je záležitostí přímo majitele či SVJ zda si nechá fasádu domu omýt. Čistá Trojka toto neprovádí a nenahrazuje ani komplexní úklidy.
Pavel, Čistá Trojka