Úklid ulic #5264

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   11. 5. 2018 (18:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedopalky

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (13:19)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Toto je problém každého tzv. rabátka v ulici. Předáváme ke komplexnímu úklidu Pražským službám. Pavel, Čistá Trojka