Psí exkrementy #5263

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   11. 5. 2018 (18:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepříjemný zápach

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu chodníků. Pavel, Čistá Trojka