Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5262

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   11. 5. 2018 (17:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek kolem kontejneru na trideny odpad
Mam strach, ze to vitr muze, rozfoukat. Dnes se uklizely ulice.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (11:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu. Již je vyvezeno.
Pavel, Čistá Trojka