Poškozený mobiliář #5261

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   11. 5. 2018 (16:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nabouraná značka zákazu zastavení

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (16:58)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme na Technickou správu komunikací.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jan   |   11. 5. 2018 (22:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velice děkuji. Mohu ještě, pro jistotu požádat o odstranění staré značky, která je na fotografii? Děkuji i za minulé úklidy. Chystám se odeslat dopis starostce MČ Praha 3, s pochvalou vašich služeb, které jsou perfektní.

S díky, úctou a dalšími pozdravy,
Jan Filip Blažka.