Úklid ulic #5260

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 5. 2018 (15:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prkna a láhev.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (15:22)

Uklizeno Čistou Trojkou.