Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5259

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 5. 2018 (15:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložené desky.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (15:10)

Odvezeno Čistou Trojkou.