Další podněty Čisté Trojce #5258

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondrej   |   11. 5. 2018 (14:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stav prostoru v bloku Lucemburska 17 je pres 30let nneudrzovany. Okolni bloky jsou casto revitalizovany. Vyrustal jsem tu ja a nyni vyrustaji i me deti a jsem velmi nespokojeny se stavem. Zadam napravu. Casto je prostredi pro deti jiz i nebezpecne. Dale nerozumim tomu proc je tento blok opomijen kdyz okolni oblasti jsou z vetsi casti obnovene.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (14:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme dál na MČ Praha 3 a Technickou správu komunikací.
Pavel, Čistá Trojka