Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5256

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 5. 2018 (14:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbité židle.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (14:30)

Odklízení Čistou Trojkou.