Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5255

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 5. 2018 (12:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Křeslo u kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (12:46)

Uklizeno Čistou Trojkou.