Úklid ulic #5254

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   11. 5. 2018 (10:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozene kartony u vchodu domu, Biskupcova 37.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (10:46)

Dobrý den. Děkujeme za vhodný podnět. Místo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka