Úklid ulic #5251

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 5. 2018 (10:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lahve apod.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (10:09)

Uklizeno Čistou Trojkou