Úklid ulic #5250

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 5. 2018 (10:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozené obaly.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (10:08)

Uklizeno Čistou Trojkou