Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5249

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   11. 5. 2018 (09:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na trávníku za kontejnery. Pracovníci úklidu obcházejí trávník obloukem už tři dny. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (14:44)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Pracovníci úklidu se zřejmě vylekali Vašeho oznámení a místo poklidili do příjezdu Čisté Trojky. Hezký den, František, Čistá Trojka