Veřejné osvětlení #5247

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Denis   |   10. 5. 2018 (17:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nesvítí zelený panáček. Problém se stále opakuje.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2018 (11:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme TSK.
Pavel, Čistá Trojka