Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5246

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   10. 5. 2018 (13:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky mimo nádoby.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 5. 2018 (14:41)

Uklizeno Čistou Trojkou.