Psí exkrementy #5245

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   9. 5. 2018 (16:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Slezská. Opět stejné místo.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 5. 2018 (17:14)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu. Bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka