Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5244

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): MP Praha 3   |   9. 5. 2018 (16:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

vedle chodníku leží spadlá větev ze stromu.

Děkuji s pozdravem OŘ MP Praha 3.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 5. 2018 (12:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu. Bylo již uklizeno.
Pavel, Čistá Trojka