Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5243

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 5. 2018 (15:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u textilu.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (16:03)

Uklizeno Čistou Trojkou.