Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5242

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 5. 2018 (14:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Klasika, Křivá

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:21)

Také

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:22)

Uklizeno Čistou Trojkou.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:24)

Poklizeno