Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5241

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 5. 2018 (14:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zanechané pytle.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:09)

Uklizeno Čistou Trojkou.