Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5240

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 5. 2018 (12:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Klasika, Jeseniova.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (12:33)

Poklizeno Čistou Trojkou