Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5238

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   8. 5. 2018 (13:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek u popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:07)

Dobrý den. Děkujeme za vhodné upozornění. Poklidili jsme. S pozdravem, František, Čistá Trojka.