Úklid ulic #5237

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michele   |   8. 5. 2018 (10:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Molitan a křeslo

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (11:56)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Místo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (11:58)

Poklizeno.

Vložil(a): Michele   |   10. 5. 2018 (12:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Super, díky moc!