Černé skládky #5236

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Dominik   |   7. 5. 2018 (20:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vrak vozu, nezpusobily jizde

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (22:29)


Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Vrak jsme nahlásili na Správu služeb Hl. města Prahy: sshmp.cz/sluzby/nahlaseni-v…
Pavel, Čistá Trojka