Černé skládky #5235

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Dominik   |   7. 5. 2018 (20:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hromada odpadu

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (12:17)

Dobrý den, děkujeme Vám za podnět, který již byl předán polici. Ti by mohli dohledat majitele tohoto vozíku a následně jej vyzvat k sjednání nápravy. Pavel, Čistá Trojka