Úklid ulic #5234

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   7. 5. 2018 (18:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Špinavá ulice, podivne skvrny

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Fleky a skvrny jsou s parkovaných aut po celém chodníku. Podnět předáváme na komplexní strojové čištění chodníků a ulic Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka